STEM MBA Eğitimi

Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

Atölyelerimiz, mühendislik tasarım süreci ile problem çözücü olmanın gerektirdiği düşünme alışkanlıkları geliştirirmek için bir farkındalık atölyesi olarak geliştirilmiştir. Çocukların kendilerini yaratıcı ve problem çözme yetkinliğinde hissetmesine ortam sunar hataların başarıya ulaşmadaki katkısını fark etmesini destekleriz.
Problem ile karşılaşan insanların bu problemleri çözmek için gereken anahtarı ellerinde bulduğuna inanılır. Atölyelerimizde gelecekte üretkenliğinin, yenilikçiliğinin ve girişimciliğinin altında yatacak güçlerini sizlerin de paydaş olduğu bir deneyimle keşfeden çocuk için özgüveni, (problemleri çözebileceğine inancı) yaşam boyu başarı için kılavuzluk edecektir.
ETKİNLİĞİN AMACI:
Gelişimin en hızlı olduğu bir dönem olarak önem taşıyan okul öncesi ve ilkokul düzeyinde teknoloji-tasarım okuryazarlığı ile 21.yy becerilerini geliştirmek ve ailelere çocuklarının gelişimine tanıklık edecekleri keyifli bir hafta sonu etkinliği alternatifi sunmaktır. Atölye sınırlı kontenjandan dolayı katılım onayı gerektirmeketdir. Katılım onayı için forma aşağıdaki linten ulaşılabilinir.
https://docs.google.com/forms/d/1kwu9tR57r8e5gbLN1UdhmuEV2gKeAfigYRYyD7eTR70/edit

Mart 17 2019

Detaylar

Tarih: 17 Mart 2019
Ücret: 200₺
Etkinlik Kategorileri:

Mekân

Mektebim Okulları Beykent Kampüsü

Adnan Kahveci Mah. Sayaca Cad. No:11 Beykent
İstanbul, Beylikdüzü 34510 Türkiye

+ Google Haritalar

Organizatör

Nuray Özmen
Website: Visit Organizer Website